Melis Aksoy

Fotoğraf: Melis AKSOY

You may also like...

4 Responses

 1. Altug Koc diyor ki:

  Genel: Satıs personeli ve servisi ile , eski ticari ahlakı ile , müşteri memnuniyeti ile bu zamanda hakikaten az bulunan firmalardan biri. Firma sahibinin ve çalışanlarının bu kadar uyumlu ve arkadaş canlısı yaklaşımları dürüstlükleri tek kelime ile harika . Her zaman fotograf ve techizatları hakkında danışabileceğimiz güvenebileceğimiz bir firma . Herkese şiddetle tavsiye ederim. Sıkılmadan yardımcı oluyorlar…..
  Altuğ Koç

 2. Hüseyin Altınbalık diyor ki:

  Babataş fotoğrafçılık ; Fotoğrafçılık ekipmanları satış ,teknik destek ,ve müşteri memnuniyeti konusunda son derece profesyonel hizmet vermektedir.Şahsen bs foto ekibibini 12 yıldan beri tanımakla beraber hizmet çizigisini daima pozitif yönde yükseltmişlerdir.Dahe ferah mekanıyla hizmet veriyorlar.Başarılar dilerim.İyi ki varsınız…

  • erşen turgut diyor ki:

   Babataş fotoyla tanışmamı sağlayan arkadaşım Hüseyin Altınbalık sayesinde bu mekan yıllardır benim de vazgeçilmezim oldu. Fotoğrafla ilgili tüm ihtiyaçlarımı dürüst bir çalışma anlayışı içinde karşılayan çalışanları, fotoğrafla ilgili her türlü ihtiyacı olanları sadece müşteri odaklı değil; gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yönlendirmektedirler. Daha uzun süre aramızda olacaklarından eminim.

 3. Çetin Özkan diyor ki:

  Babataş Fotoğrafçılık denince aklıma; fotoğrafa yeni başlayan fotoğrafçı adayıyla ,fotoğrafın piri olmuş profosyönel fotoğrafçıya aynı özeni,ilgiyi gösteren dost insanların bulunduğu bir ortam geliyor.Fotoğraf piyasasının merkezinde yer almalarına rağmen amatör bir sevgiyle işlerini yapmaları beni kendilerine bağladı.Başta Şener Babataş olmak üzere,her aradığımda bıkmadan sorularıma yanıt veren, çözüm üreten Kemal kardeşime ve tüm çalışan personele sevgilerimi iletiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir