Hakkımızda

        

Şirketimiz 2000 yılından bu yana,  deneyimli personeliyle, http://www.argumentativeessay.net sektördeki güncel gelişmeleri takip edip  bilgi birikimini daima güncelleyerek, Türkiye’de fotoğrafın merkezi Sirkeci ve Sirkeci’nin fotoğrafçılık  merkezi Hayyam Çarşısında  sizlere hizmet vermektedir.

Temel ilkemiz size satış yapmak değil, tüm fotoğrafçılık bilgimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size aktarmak olacaktır.

Babataş Fotoğrafçılık, bu konsept içinde profesyonel fotoğrafçılardan, amatör fotoğrafçılara, yeni başlayanlara  kadar,  tüm fotoğraf severlerin  ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün yelpazesini, gerek yeni gerek ikinci el olarak sunabilmektedir.  Aradığınız veya arayabileceğiniz geniş ve bol http://www.example-essays.com çeşitlilikteki fotografik ürünleri stoklarımızda bulundurabilmeye özen gösteriyoruz.

Hedefimiz sizlere koleksiyon ürünleri, yakın tarihli modelleri yani kısaca kullanılabilir durumdaki tüm fotoğrafik donanımı sağlamaktır. Bunlar tüm kullanılabilir durumdaki fotoğraf makineleri, lensler, aksesuarları kapsar.

Hepiniz gibi Babataş Fotoğrafçılık çalışanları da fotoğrafçılıkla ilgilenmektedir, bu nedenle donanımların gerek koleksiyon gerekse pratikteki değerleri hakkında fikir sahibidir. Satışa sunulan ürünlerin açıklamasında, olabildiğince o ürüne ait gözlemlerimize de yer veriyoruz Bunu yapma nedenimiz bizim servis anlayışımız ve güvenilirlik politikamızdır. Satın aldığınız ürün konusunda mutlu olmanızı sağlamak en temel hedefimizdir.

Sonuç olarak, bizden alış veriş yapanların yaklaşık %80’i sürekli müşterimiz ve onların değerli referansı yada internet sitelerimiz kanalıyla bizimle iletişime geçip, bizlerle uzun bir ilişki içine girerek, sürekli alış veriş yapmayı tercih eden fotoğraf severlerdir.

Ayrıca, tüm ekipmanınızın (kamera, lens, flaş vs) bakımı ve tamiri için gerekli teknik servis hizmetleri de bünyemizde  yer almaktadır.

        


14 Responses

 1. Halil diyor ki:

  Şener bey,mekanınızın yeni düzeni hayırlı olsun.Sizin tecrübe ve
  bilgilerinize güvenerek beni yönlerdirmenizi rica ediyorum.Konu,birkaç
  gündür SONY NEX 5N hakkında oldukça tatmin edici bilgiler aldım,yeni versiyonnun lensleri değişebiliyormuş.Sizden ricam.CANON 600D,ile SONY NEX
  5N arasında hangisini tercih ederdiniz.Sizin vereceğiniz bilgi ile bende o yönde kanalize olcam.Vereceğiniz bilgiye şimdiden çok teşekkür ederim.
  Saygılar. Halil Akpehlivan

 2. özgür bakır diyor ki:

  Sirkecide bulabileceginiz en dürüst mekanlardan biri.Makina alacagınız tek yer diyebilirim.Sizin ihtiyacınıza göre bilgilendiren deneyimli bir kadroya sahip Babataş.Mekanda cogunlukla ikram edilen baklavada işin ayrı bir güzel tarafı…

 3. aydın başkaya diyor ki:

  nikon d 300 nikon shutter değişimi ne kadarı bulur acaba

 4. şehmus seven diyor ki:

  Buradan canon 650d 18-135 mm STM lens aldım.dürüst satıcıymış,her aşamada güven telkin etti.teşekkür ederim.

 5. Tarık Öz diyor ki:

  geçtiğimiz cumartesi canon 70d yi kit lensi ile birlikte aldım,
  hiçbirşey bilmememe rağmen gerekli tüm ilgi ve alakaları ile beni en efektif şekilde yönlendirip gerekli ekipmanları almamı sağladılar..

  yakın ilgileri ve samimiyeleri için şener abi ve kemal’e teşekkür ederim…
  kahve harikaydı…

 6. Alaettin Demircioğlu diyor ki:

  Ben Babataş ile seneler önce tanıştım.Başta işin sahibi Şener kardeşim olmak üzere kemali ile muharremi ile beni çok etkilediler.Artık fotoğraf ekipman ve bilgi için başka bir yere ihtiyaç duymuyorum.Ben müşteriye bu kadar güven veren samimi bir müessese tanımadım.Şenerciğim sen ve diğer kardeşlerim iyiki varsınız.Allah eksikliğinizi göstermesin.Gözlerinizden öperim.Alaettin Demircioğlu Mimar

 7. Uğur Güler diyor ki:

  Aldıkları paranın son kuruşuna kadar hak eden bir firma daha önce bir kaç kez daha alışveriş yapmıştım teknik servise bakım için gönderdiğim lense ücrete gerek yok diyip aynı gün bakımını yapıp kargoya veren bir firma.. Diğer dükkanlar yarı fiyat dahi çekse bundan sonra gideceğim tek adres babataş… Teşekkürler Babataş Fotoğrafçılık

 8. ahmet ilhan diyor ki:

  profesyonel ekibi ile ilgi alakalı iyi niyetli bir işletme..
  ilk haline göre daha da genişletilmiş ferah bir ortama sahip bence babataş hayyamın değil istanbulun en iyisi.

 9. Can Büyükçam diyor ki:

  Kesinlikle bölgedeki en güvenilir noktaların başında geliyor. Başarılarınızın ve kibarlığınızın devamını dilerim

 10. Kenan Olgun diyor ki:

  Yaklaşık 2005 ten beri fotoğrafla ilgili her türlü ekipmanımı Babataş Fotoğrafçılık’tan alırım. Arkadaşlarıma da tavsiye ederim.

 11. Tayfun Göktaş diyor ki:

  Ben de yaklaşık 15 yıla yakın zamandır var olan tüm fotoğraf ekipmanlarımı Şener’den alırım. İlk halleri ile son halleri arasında değişen tek şeyin makina modelleri olduğunu herkes çok kısa bir zamanda öğrenir. Şener’de Kemal’de diğer dostlarımda iyi ki varsınız. Sayenizde “sanat” ne demek onu öğrendik. Biz hayatı çekerken siz de bizim nazımızı kaprisimizi çekip bir gün bile “öff” demediniz. Ben Ankara’dayım ama tüm öğrencilerime malzemelerini Babataş’tan aldırıyorum.En azından hiç bir zaman gözümüz arkada kalmıyor. Sizin insanlığınız bile herşey yeter…

 12. Berkan diyor ki:

  Merhaba
  Canon 70D kart yuvası kırılmış tamir buldunuzmu? Garanti var mı? yoksa fiyat ne kadar?
  Teşekkürler

 13. Yaman Yamaner diyor ki:

  Sirkeci’de kamera & lens alırken de, herhangi birşey danışırken de güven hissi veren tek mekan. Biz amatörlerin kabusu olan “kazıklanma” korkusunu, kapıdan girerken arkanızda bırakabilirsiniz.